Model of Celebrity jürisi yoğun istek üzerine İstanbul'daydı

Yetenekli gençleri ekran ve podyumlara kazandırmak için yola çıkan başarılı organizatör Banu Noyan, usta koreograf Uğurkan Erez ve ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan'dan oluşan Model of Celebrity jürisi yarı final öncesi İstanbul elemeleri için Carousel Alışveriş Merkezi'ndeydi

Model of Celebrity jürisi yoğun istek üzerine İstanbul'daydı

Podyum ve ekrana adım atmak için kendine güvenenler, usta jüri karşısında yeteneklerini sergileyerek şöhret kapısından geçmek için birbirleriyle yarıştı. Gençlerin büyük ilgi gösterdiği Model of Celebrity elemelerinde jüride Carousel AVM Halkla İlişkiler Müdürü Tuba Sarışen de yer aldı. 120 kişinin katıldığı elemeyi geçen 15 genç yarı finale katılmaya hak kazandı.

 

Oyuncu olmak isteyen gençlere tavsiyelerde bulunan Model of Celebrity jürisi oyunculuk kurslarını eleştirdi.

Armağan Çağlayan: “Oyunculuk kurslarına boşuna para veriyorsunuz. Oyunculuk kurslarının yüzde 80'inde doğru düzgün eğitim verilmiyor. Gideceğiniz oyunculuk kursunu doğru seçin. Her önünüze gelen cast ajansına inanmayın. Ajansa parayla adam kaydedilmez.” sözleriyle gençleri uyardı.

 

Organizatör ve koreograf Banu Noyan da: “Mankenlik ve modellik eğitimi veren kurumlar için de aynı şey geçerli. Birkaç kişi dışında kendileri bile yürümeyi bilmiyor.” dedi.

 

Kıvanç koca yürekli bir adam
Model of Celebrity'nin usta jürisi koreograf Uğurkan Erez de gençlere çok çalışmaları gerektiğini ve şöhrete aldanmamaları söyledi. Erez: “Kıvanç Tatlıtuğ eski mankenlerimdendir ve bu ülkenin starıdır. Ancak hala ayakları yerde olan çok saygılı ve koca yürekli biridir.” dedi.

 

Oyuncu çiftler birbirini görmüyor
Sanat camiasında evlilik yürütmenin zor olduğunu söyleyen Armağan Çağlayan: “Bizim sektörde bir tane uzun evlilik var. O da Hülya Koçyiğit ve Selim Soydan evliliği. Başka da yok. Çalışmaktan kimse birbirini görmüyor çünkü. Birisi yatıyor, öteki kalkıyor bu böyle devam ediyor.” açıklamasında bulundu.

 

Murat'la Aslı 15 gün önce ayrılmış

Ardından yarışmayı izleyenler Murat Boz'un Aslı Enver'i aldattığı iddialarını sorunca: “Murat Boz ile Aslı ayrılalı zaten 15 gün olmuş.” dedi.