Modanisa Outlet inanılmaz fiyatlarla açıldı

Modanisa Outlet inanılmaz fiyatlarla açıldı

Türkiye’nin 3 yıldır üst üste e-ihracat şampiyonu ve ilk uluslararası online e-ticaret sitesi Modanisa, Venezia Outlet’te 2 bin metrekarelik devasa büyüklüğe sahip bir mağaza açtı. Faaliyet alanı ile Avrupa ve Orta Doğu'da başka bir benzeri bulunmayan ve binlerce ürünün inanılmaz fiyatlarla satışa sunulduğu Modanisa Outlet'te, iç giyim ürünlerinin bulunduğu ve sadece kadınlara özel bir alanın yanı sıra, tüm aile üyelerine hitap eden çocuk oyun alanları ve kafe tarzı dinlenme alanları da var.

Türkiye’nin ilk uluslararası e-ticaret ve online giyim platformu Modanisa, yine bir ilke imza atarak dünyanın en büyük modest outlet mağazasını açtı. Modanisa’nın 2 bin metrekare büyüklüğü ile modest giyim alanında başka bir örneği olmayan devasa boyuttaki outlet mağazası, Venezia Alışveriş Merkezi’nin Çarşı Pazar bölümünde yer alıyor.

Modanisa Outlet, markanın 5’inci mağazası olurken, bu dev outlet içinde “kadınlara özel” bir alan da bulunuyor. Sadece kadınların girebileceği bu alanda iç giyim ürünleri yer alıyor. Ailelerin tüm bireylerini düşünen Modanisa Outlet ayrıca, kadınların alışveriş için geçirdiği süre boyunca eşlerinin çay-kahve içebileceği dinlenme alanları ve çocukların keyifle vakit geçirebileceği çocuk oyun alanları ile de “dünyanın en büyük modest outlet’i” ünvanını hak ediyor.

Modanisa’nın ilk outlet mağazası olan “Modanisa Outlet”, uygun fiyatlarıyla muhafazakâr giyimi tercih eden kadınların yeni adresi olacak. 9,99 TL’den başlayan fiyatlarla binlerce ürünün yer aldığı Modanisa Outlet’te ürün çeşitliliği sürekli yenilenecek.