Minikler yazı Agora Yaz Okulu’nda geçirecek

İzmirlilerin gözde mekânı haline gelen Agora Alışveriş Merkezi’nde Yaz Okulu, 10 Temmuz’da başlıyor

Minikler yazı Agora Yaz Okulu’nda geçirecek

Agora Yaz Okulu, 10 Temmuz -11 Ağustos günleri arası hafta içi her gün 14.00-17.00 saatleri arasında çocukların güzel vakit geçirmelerine imkân sağlayacak. Çocukların yaz tatillerini eğlenceli ve öğretici etkinliklerle geçirebilecekleri Yaz Okulu’nda, çocuklar el becerilerini geliştirebilecek, eğlenirken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak.

 

Bilgince Eğitim Kurumları işbirliği ile gerçekleştirilecek olan “Agora Yaz Okulu”, 10 Temmuz-11 Ağustos günleri arasında hafta içi her gün 14.00 - 17.00 arasında A Blok üst geçitte gerçekleşecek. İçimdeki Ressam, Lego, Origami, Palyaçoyla Eğleniyoruz, Dansa Varmısın, Hikâyeni Yarat, Şarkılarla İngilizce, Oyun Hamuru, Puzzle atölyeleriyle çocuklar hem eğitici hem de eğlenceli zaman geçirecek.

 

Agora Card’lılara etkinlikler ücretsiz

Uzun eğitim-öğretim yılı yorgunluğunun ardından Agora Alışveriş Merkezi’nin çocuklar ve ailelere hediyesi olan “Agora Yaz Okulu”, miniklerin bilgilerini eğlenerek geliştirmeye ve sanat alanındaki yeteneklerini ortaya çıkarmaya yönelik olarak planlandı. 4 hafta sürecek eğitici ve eğlenceli atölyelerin yer alacağı “Agora Yaz Okulu” projesinden çocuklar ücretsiz olarak faydalanabilecekler. Agora Yaz Okulu’na katılmak için Agora Card sahibi olmanız yeterlidir. Ziyaretçiler Agora Card’larını danışma noktasından ya da etkinlik alanından ücretsiz olarak temin ettikten sonra “Agora Yaz Okulu” görevlilerine göstererek tüm etkinlikten faydalanabilecekler

 

Agora Alışveriş Merkezi’nden çocuklara dopdolu bir yaz etkinliği

Eğitici ve eğlenceli atölyeleriyle çocukların el becerilerinin gelişmesine ve rengârenk bir hayal dünyasının oluşmasına katkı sağlamayı amaçlayan Agora Yaz Okulu, dopdolu bir programla başlıyor. Alanında uzman tecrübeli eğitim kadrosu ile Bilgince Eğitim Kurumları işbirliği ilegerçekleşecek olan Agora Yaz Okulu’nda, birbirinden farklı, eğitici ve eğlendirici etkinlikler 14.00-17.00 saatleri arasında Agora Alışveriş Merkezi A blok üst geçitte gerçekleşecek.