Mart ayında hangi burcu neler bekliyor?

Birçok ulusal televizyon kanalında ekranlara gelen sabah programlarındaki yorumlarıyla dikkatleri üzerine çekerek, ‘Burçların Efendisi’ lakabı ile ünlenen astrolog Egemen Töreli, Adanalı kadınlara, geleceğe ve burçlara dair yorumlarda bulundu. Adana Optimum Outlet’te düzenlenen “Astro Günleri” büyük ilgi gören Töreli, tüm burçlar yönünden Mart ayının nasıl geçeceğinin de ip uçlarını verdi

Mart ayında hangi burcu neler bekliyor?

Astrolog Töreli, Koç burçlarının 23 Mart sonrasında şanslarının yükseleceğini söyledi. Boğa burcunun para akışının hızlanacağını vurgulayan Töreli, İkizler burcuna da tembelliği bırakmaları, ayaklarına gelecek fırsatları değerlendirmeleri  önerisinde bulundu. Töreli, Yengeç burcuna Mart ayının fırsatlar sunacağını belirterek, “22 Mart’ta toplumsal hayatınızın gereklilikleri öne çıkacak ve beklenmedik statü ve sorumluluk değişiklikleri kapınızda olacak” dedi.

Aslan burcunun sıkıntılı bir dönemin ardından Mart'la birlikte nefes alma günlerini yaşayacağını vurgulayan  Töreli, “Bu ay parada ani fırsatlar, işlerden beklenenin üstünde gelen bağlantılar mutlu edecek” diye konuştu. Başak burçlulara bu ay hızlı ve seri davranmalarını öneren Töreli, “Mars’ın Ay ile yakınlığı size yeni işler fırsatlar yaratacak. Yeni projelere başlayacak ve geçmiş deneyimlerinizi gibi başarılar elde edeceksiniz” yorumunda bulundu. Töreli, Terazi burcunun şansının 11 Mart'tan sonra döneceğini ifade etti.

Töreli, Akrep burcunun bu ay yaşamdan daha fazla keyif alacağını belirterek, “Acil durumlara karşı yeni yetenekler geliştirecek hamlelerle işi kavrayacaksınız. Etrafınızdaki bulutları dağıtmak için mücadeleci yapınız öne çıkacak. Merkür 12 Mart’ta gerilediğinde zaten bitti dediğin işlere projelere geri dönmek zorunda kalabilirsiniz o yüzden açık kapı bırakarak işleri sürdürünüz” önerisinde bulundu. Töreli, Yay burcunun stresinin artacağını ifade ederek, “Her şeyi kontrol altına almaya çalışmak yerine, dikkatli bir şekilde neler olduğunu gözlemleyin ve yol boyunca insan dinamikleri ve kendiniz hakkında bir şeyler öğrenin” tavsiyesinde bulundu.

Oğlak burcu için Mart ayının karar verme süreci olduğunu, 23-29 Mart'ın da sıkıntıların biteceği dönem olacağını anlatan Töreli, Kova burçluların 27 Mart’ta dikkatli olmalarını önerdi. Balık burcu için Mart'ın kıpır kıpır, güzel bir ay olacağının altını çizen Töreli'yi kadınlar büyük bir dikkatle dinledi. Töreli'yi soru yağmuruna tutan kadınlar, ünlü astrologla birebir görüşme ve kendilerine özel yorumlarını dinleme fırsatı da buldu.