Madame Coco’nun kurumsal satış seçeneği ile işletmelere fransız dokunuşu

Madame Coco’nun kurumsal satış seçeneği ile işletmelere fransız dokunuşu

Madame Coco, mağazalarında ve online satış kanallarında sergilediği binlerce ürünü ile evlere kattığı Fransız şıklığını, kurumlara da sunuyor.  İşletmelerinde ev rahatlığı ve konforu sunmak veya çalışanlarına özel günlerde şık ve zarif hediyeler vermek isteyen şirketler için birbirinden güzel alternatifler Madame Coco’da.

Türkiye’nin lider ev tekstili ve dekorasyon markası Madame Coco, Fransız esintili ürünleri ile evleri güzelleştirmenin yanı sıra dekorasyonuna şık dokunuşlar yapmak isteyen veya çalışanlarına zarif hediyelerle sürpriz yapmak isteyen kurumlar için de göz kamaştırıcı seçenekler sunuyor. Madame Coco’nun  her zevke uygun, zengin, özgün ve şık ürün gamı; ev tekstili, banyo, mutfak, sofra, cam, porselen, plastik ürünler, aydınlatma, kişisel bakım ve kozmetik ürünlerini  kapsıyor ve işletmelere binlerce çeşit alternatif imkanı veriyor.

Ev Rahatlığı Sunan Kurumsal Ofisler ve İşletmeler

2011 yılından bu yana Fransız esintili ürünleri ile ortamlara zarif, yalın, şık bir dokunuş yapan ve evlerde sıcacık bir atmosfer yaratmaya yardımcı olan Madame Coco, işletmelerin de tercih ettiği markalar arasında yerini alıyor. Çalışanlarına ve müşterilerine samimi, rahat ve huzurlu bir ortam sunmayı isteyen işletmeler, Madame Coco’nun ev tekstili, dekorasyon, züccaciye ürünleri ile zarif ve şık alanlar oluşturuyor. Marka, kurumsal müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda zengin ürün yelpazesinden doğru ürünleri en hızlı sürede ve en cazip fiyatlarla sunuyor.

Çalışanlar için de En Güzel Hediyeler Madame Coco’da

Mutlu çalışanın başarıyı getirdiğini bilen tüm işletmeler için Madame Coco, çalışanların yüzünü güldürecek hediye alternatifleri sunuyor. Böylece Madame Coco, yaygın satış ağı ve güçlü satış sonrası desteği ile çalışanlarına hediye vermek isteyen kurumların ilk tercihleri arasındaki yerini alıyor. Yılbaşı, bayramlar, evlilik, kıdem, anneler günü gibi özel günlerde veya kurum içerisinde motivasyonu artırmak, çalışanları ile duygusal bağı kuvvetlendirmek isteyen kurumlar için Madame Coco’nun birbirinden şık hediye paketleri ve hediye çekleri bulunuyor.  Çalışanlarına en güzel hediyeyi vermek isteyen kurumlar, özel indirimlerle alışveriş yapabilir, tüm kampanyalarda Madame Coco’nun kurumsal müşterisi olmanın ayrıcalıklarından faydalanabilir.

Madame Coco’nun, kurumsal satışları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için için Madame Coco mağazalarını ve www.madamecoco.com adresini ziyaret edebilir veya [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.