M1Konya AVM LC Waikiki mağazası yenilendi

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, marka karmasını genişletmeye ve mağazalarını yenileyerek ziyaretçilerine sağladığı konforlu alışveriş keyfini artırmaya devam ediyor. M1Konya AVM’de moda perakende sektörünün lider markası LC Waikiki mağaza içine LCW Home, LCW Dream bölümlerini de ekledi ve mağazasını yenileyerek kapılarını açtı.

M1Konya AVM LC Waikiki mağazası yenilendi

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli yaşam merkezi M1Konya AVM, alanında önde gelen markalarla yeni işbirlikleri gerçekleştirmeye ve mağazalarını yenilemeye devam ediyor.

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan M1 Konya AVM, yenilenen LC Waikiki mağazası ile artık giyim ve ayakkabı dışında ev tekstili ve aksesuar alternatifi arayanlar için LCW Home, LCW Dream bölümlerini de ekleyerek sunduğu seçenekleri artırdı.

Yenilenen yüzüyle M1Konya AVM LC Waikiki Mağazası, full consept hizmeti ile hem Konya hem de çevre bölgelerden ziyaretçilerine hitap edecek.

Konforlu ve güvenli alışverişin adresi…

Yenilenen LC Waikiki mağazasına bütün Konyalıları davet eden M1Konya AVM, güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerine konforlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyor. M1Konya AVM, tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve açık otoparkı ile normalleşme sürecinde ziyaretçilerini havadar ve sağlıklı ortamlarıyla karşılıyor. Ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten M1Konya AVM, uygulamaya koyduğu önlemlerle Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından Fiba Commercial Properties (Fiba CP) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr ve www.m1konyaavm.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.