M1Konya AVM’den hediye çeki kampanyası başladı

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, Mart ayını yeni bir kampanya ile uğurluyor. 21 Mart – 1 Nisan tarihleri arasında hafta içi gerçekleşecek kampanya kapsamında aynı gün içinde üç fişte toplamda 750 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler M1Konya AVM’de bulunan Yves Rocher, Kaplanlar, Gratis, So Chic, Mad Parfum, Penti, She’s Bijuteri ve Takıştır mağazalarında geçerli olacak 50 TL’lik hediye çekinin sahibi oluyor.

M1Konya AVM’den hediye çeki kampanyası başladı

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli bir yaşam merkezi olan M1Konya AVM, ziyaretçilerini mutlu edecek yeni bir kampanyaya daha ev sahipliği yapıyor.

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan M1Konya AVM’de 21 Mart – 1 Nisan tarihleri arasında hafta içi gerçekleşecek yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında aynı gün içinde üç fişte toplamda 750 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler M1Konya AVM’de bulunan Yves Rocher, Kaplanlar, Gratis, So Chic, Mad Parfum, Penti, She’s Bijuteri ve Takıştır mağazalarında geçerli olacak 50 TL’lik hediye çekinin sahibi oluyor.

Alışveriş fişlerini danışmaya ibraz eden ziyaretçiler çeklerini hemen alabiliyor. Kampanya stoklarla sınırlı olduğu için acele etmek gerekiyor.

Konforlu ve güvenli alışverişin adresi…

Hediye çeki kampanyasına tüm Konyalıları davet eden M1Konya AVM, güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerine konforlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyor. M1Konya AVM, tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve açık otoparkı ile normalleşme sürecinde ziyaretçilerini havadar ve sağlıklı ortamlarıyla karşılıyor. Ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten M1Konya AVM, uygulamaya koyduğu önlemlerle Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından Fiba Commercial Properties (Fiba CP) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr ve www.m1konyaavm.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.