Perakende PageSkin

Lumberjack maceracı ruhunuza outdoor modeller ile eşlik ediyor

Konfor, şıklık ve modayı bir arada sunan Lumberjack’in outdoor bot modelleri, dayanıklı ve şık yapısıyla kar tatillerinin en sevilen parçası olacak.

Lumberjack maceracı ruhunuza outdoor modeller ile eşlik ediyor

Hem hafta sonu aktivitelerinde, hem de şehir içi günlük kullanımlar için tercih edilen Lumberjack’in su geçirmez outdoor botları, soğuk ve karlı havaların da kurtarıcısı olacak.

Soğuk havaların kendini en çok hissettirdiği günlerde bile tarzından ödün vermek istemeyen kadınlar ve erkekler için konforlu adımlar sunan Lumberjack outdoor botlar; bağcıklı, büzgülü ve kürklü detaylar içeren şık tasarımlarıyla kar kombinlerinize eşlik ediyor. İçi ayakları sıcacık tutan yünden oluşan outdoor botlar, siyah, beyaz, gri, ve bej renklerinin hâkimiyetinde…

Ayağı kavrayan hafif ve şık modeller dikkat çekici renk detaylarıyla tamamlanıyor.üstler, jeanler, bol pantolonlar ve günlük kıyafetlerle rahatlıkla kombinlenen Lumberjack outdoor ayakkabı modelleri, spor giyim ve yürüyüş tutkunlarının gözdesi olduğu kadar, kar tatillerininde vazgeçilmezi haline geliyor.

Lumberjack koleksiyonlarında yer alan outdoor botları daha yakından görebilmek için FLO, In Street ve diğer seçkin satış noktalarını veya  www.flo.com.tr ve www.instreet.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.