KFC Türkiye İnsan Kaynakları Direktörlüğüne atama

KFC Türkiye İnsan Kaynakları Direktörlüğüne atama

30 yılı aşkın süredir Türkiye’de faaliyet gösteren; 30 ildeki 149 restoranında, 3000’den fazla çalışanı ile misafirlerine hizmet veren KFC Türkiye’nin yeni İnsan Kaynakları Direktörü Ümmühan Pandır oldu. Üst yönetim tarafından gerçekleştirilen atama ile 1 Mart tarihi itibariyle görevine başlayan Pandır, KFC Türkiye’nin tüm insan kaynakları fonksiyonlarını yönetecek.

İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan ve İstanbul Üniversitesi Enstitüsü’nden İnsan Kaynakları Sertifikası alan Pandır, 20 yılı aşkın kariyerinde çok çeşitli sektörlerde; stratejik ve yenilikçi insan kaynakları süreç ve uygulamaları ile eğitimlerinin tasarlanması ve yürütülmesine liderlik etmiştir. 

İş hayatının ilk yıllarında Doğuş Grubu bünyesinde sırasıyla Macrocenter, Humanitas Doğuş İnsan Gücü Yönetimi ve Garanti Bankası’nda performans danışmanı olarak çalışmıştır. Sütaş’ta eğitim yöneticisi ve ardından Finansbank’ta yönetici geliştirme eğitimlerinden sorumlu müdür yardımcısı olarak görev almıştır. KFC Türkiye’ye katılmadan önce uzun yıllar Domino’s Pizza’da Eğitim ve Gelişim Müdürü olarak görev almıştır.