KFC İstinyePark restoranı lezzet korosu eşliğinde açıldı

KFC İstinyePark restoranı lezzet korosu eşliğinde açıldı

İŞ Gıda çatısı altında hizmet veren KFC Türkiye, eşsiz lezzetlerini ülke çapında tavuk severlerle buluşturmaya, pandemiye rağmen büyümeye ve istihdam yaratmaya devam ediyor.

İstinyePark AVM’de 6 Nisan Salı günü 150. şubesini açan KFC, bu yılın sonuna kadar 50 yeni restoran açma ve 1500 ek istihdam yaratma hedefiyle, Türkiye’deki lokasyon ağını genişletiyor.

Türkiye’yi eşsiz lezzetleriyle buluşturan KFC, 2021’de 50 yeni mağaza açma hedefine adım adım yaklaşıyor. Son olarak İstanbul’da İstinyePark AVM’de 6 Nisan Salı günü gerçekleştirdiği yeni restoran açılışında, sosyal mesafe kurallarına uygun, ziyaretçilerin ilgisini çeken bir açılış etkinliği düzenledi.

KFC Türkiye, agresif büyüme stratejisine ve yatırımlarına devam ediyor. KFC’nin bu seneki reklam filmlerinden tanınan Lezzet Korosu eşliğinde gerçekleşen eğlenceli açılışla birlikte KFC, Türkiye’deki 150. restoranını hizmete sundu. KFC, yüzde yüz yerli üretim taze tavuklardan, 11 baharatlı gizli tarif eşliğinde usta şeflerce günlük olarak hazırlanan eşsiz lezzetiyle İstinyePark AVM’deki yeni lokasyonunda sevenlerini ayrışan tadıyla buluşturuyor.