Kentten ayrılamayanlar bayramı Adana Optimum'da yaşadı

Hava sıcaklığının 40 dereceyi geçtiği Adana'da, sıcaktan bunalanlar bayram tatilini de fırsat bilerek deniz ve yaylalara akın ederken, kentte kalanların tek adresi ise Adana Optimum Outlet oldu. Açılış saatinden önce kapıda yoğun bir kalabalık oluşturan vatandaşlar, serin bir ortamda bayramın tadını çıkardı

Kentten ayrılamayanlar bayramı Adana Optimum'da yaşadı

Sadece Adana il merkezi değil çevre il ve ilçelerden gelen bayram ziyaretçilerini de konuk eden Adana Optimum, küçük ziyaretçilerini de bayram sürprizi ile karşıladı. Maskot karakterlerin alışveriş merkezinin tüm katlarını gezerek çocuklara bayram hediyeleri dağıttığı Adana Optimum'a gidenler mutlu oldu.

Modern mimarisi, geniş alternatifli alışveriş seçenekleri, Seyhan Nehri, Taşköprü, Merkez Park ve Sabancı Merkez Cami manzaralı terası ile dünya mutfaklarından tatların sunulduğu yiyecek-içecek alanlarını bir arada bulunduran alışveriş merkezinde çocuklar hediyelerle mutlu olurken, aileleri de eş ve dostlarıyla eşsiz manzalı terasta hoşça vakit geçirdi.

Sadece Adana'ya değil, Tarsus, Mersin, Hatay ve Niğde gibi bölgelere yakınlığı ile müşteri profilini daha da zenginleştiren Adana Optimum Outlet, bölgenin en büyük buz pistine sahip olmasının yanı sıra 12 kulvarlı bowling salonu, Fun Gate lazer salonu ve 10 salonlu sinema merkezi ile de bölge halkına hizmet veriyor.