In Street Mardin’deki ilk mağazasını açtı

In Street Mardin’deki ilk mağazasını açtı

Dünyaca ünlü spor markalarının Dünyaca ünlü spor markalarının en yeni ve uygun fiyatlı sneaker ve tekstil ürünlerini tüketicilerle buluşturan In Street, Mardin’deki ilk mağazasının açılışını Mardian Mall Avm’de gerçekleştirdi. In Street, yeni açılan mağazası ile birlikte Türkiye’deki toplam mağaza sayısını 128 çıkardı.

Türkiye’de ayakkabı perakende sektörünün lideri FLO Mağazacılık bünyesinde faaliyetlerine devam eden In Street, Mardin Mardian Mall AVM’de 342 metrekarelik bir alanda açtığı mağaza ile dünyaca ünlü markaları Mardinliler ile buluşturuyor. In Street, açılışını gerçekleştirdiği yeni mağazası ile Türkiye’deki toplam mağaza sayısını 128’e çıkardı.

In Street; Nike, Adidas, Kinetix, Dockers  By Gerli, Lumberjack, U.S. Polo Assn., Skechers, Puma, Reebok, Vans, New Balance, Superga, Tommy Hilfiger gibi kendi kategorisindeki lider markaların en yeni ve cazip fiyatlı modellerini Mardinlilerin beğenisine sunuyor. Dünyaca ünlü markaları ulaşılabilir fiyat ve güncel modeller ile benzersiz konsepti içerisinde müşterileriyle buluşturan In Street, Mardin Mardian Mall AVM’de açtığı mağazası ile Türkiye’nin en geniş alana hizmet götüren sneaker mağazası olmaya devam ediyor.