İlhamını yılbaşından alan ışıltılı ve eğlenceli seçenekler Tchibo’da

Yılbaşı sofralarının en keyifli yanı, bu özel gün için gösterilen emek ve sevdiklerinizle bir arada olmanın verdiği mutluluktur. Tchibo’nun “Mutfaklara Yılbaşı Dokunuşu” temasında yer alan seçenekler yeni yıl sofralarına şıklık katarken; “Eğlenceli Yeni Yıl Sürprizleri” temasında yer alan birbirinden farklı ürün seçeneği de yılbaşı heyecanınıza eşlik edecek.

İlhamını yılbaşından alan ışıltılı ve eğlenceli seçenekler Tchibo’da

Tchibo, yeni yıl heyecanına ortak olacak yepyeni temalarla geliyor. Yılbaşı gecesinde mutfağınızın ve sofranızın şıklığı için birbirinden özgün tasarımlar sunan Tchibo, bu özel geceye özel hediyeler için de birbirinden şık seçenekler sunuyor.

 

Yeni yılı ışıltılı sofralarla karşılayın

Mavi rengi altın şeritle buluşturan Baskılı Şerit Masa Örtüsü ve altın renkli Şerit Masa Örtüsü ile sofralarınıza şıklık katabilir, harika bir yılbaşı atmosferi yaratabilirsiniz. Işıltılı bir yeni yıl masası için parlak iplikten üretilen Amerikan Servisi de tercih edebilirsiniz. İki Katlı Metal Etajer, yılbaşı pastanızın ve keyifli atıştırmalık kurabiyelerinizin sunumunda yardımcınız olacak. Yeni yılın ışıltısını yansıtan gold detaylı Kurabiye Saklama Kutusu ile de kurabiyelerinizi daha uzun süre saklayabilirsiniz. İç içe konularak yer tasarrufu sağlayan kutuyla kurabiyelerinizin taze kalmasını sağlayabilirsiniz.

 

Takıların zarafeti…

“Eğlenceli Yeni Yıl Sürprizleri” temasında ise Tchibo, yılbaşı gecesi takabileceğiniz ya da sevdikleriniz için hediye alternatifi olarak düşünebileceğiniz saat, küpe ve broş seçenekleriyle size şıklık ve zarafeti bir arada sunuyor. Çizilmeyen, 3 bara kadar su geçirmez cama sahip ve tarihli Kadın Kol Saati, titan iğneli 23 ayar altın kaplama Sallantılı Küpe yeni yılı daha fazla mutluluk, ışıltı ve heyecan ile karşılıyor. 23 ayar altın kaplama Gingko Broş ise klasikler arasına girecek bir şıklık kazandırıyor.

 

Her detayı düşünen seçenekler bir arada

Soğuk kış günlerinin vazgeçilmezlerinden olan pamuklu flanel Ev Terliği, hafif profilli tabanıyla rahatlık sunuyor. Minik dostlarımızı da unutmayan Tchibo, çift taraflı kullanılabilen Köpek İçin Battaniye ile yerden gelen soğuğu engelleyerek, minik dostlarımızı üşütmüyor. Battaniye, sepet veya taşıma kutusu için de uygun kullanım sağlıyor.  Cilt dostu şeritli yakası bulunan Çocuklar için Pijama siz eğlenirken bebeklerinizin de huzurlu uyumasını kolaylaştırıyor. Mini Bowling oyunu ise sıkılmanıza fırsat vermeyerek keyfinizi yukarılara taşıyor.

 

Tchibo’nun“Mutfaklara Yılbaşı Dokunuşu”  ve “Eğlenceli Yeni Yıl Süprizleri”  temalı ürünleri, Tchibo mağazalarında, www.tchibo.com.tr  internet mağazasında ve 444 28 26 telefonla sipariş hattında müşterilerle buluşuyor.

 

Bazı ürünlerin fiyatları şöyle:

 

 • Baskılı Şerit Masa Örtüsü: 99,95 TL
 • 4 Adet Amerikan Servisi: 99,95 TL
 • Şerit Masa Örtüsü: 119,95 TL
 • 2 Adet Kurabiye Saklama Kutusu: 199,95 TL
 • İki Katlı Metal Etajer: 189,95 TL
 • Sallantılı Küpe: 149,95 TL
 • Mini Bowling: 139,95 TL
 • Gingko Broş: 199,95 TL
 • Ev Terliği: 149,95 TL
 • Köpek İçin Battaniye: 149,95 TL
 • Çocuklar için Pijama: 169,95 TL
 • Kadın Kol Saati: 469,95 TL