Her kitap yeni bir umut

Adana Optimum Outlet tarafından “Her kitap yeni bir dünya; kitaplarınızı bağışlayın, dünyalar onların olsun” sloganıyla hayata geçirilen kampanya kapsamında Ada Kitapevi 500 kitap bağışladı

Her kitap yeni bir umut

Adana Optimum Outlet tarafından “Her kitap yeni bir dünya; kitaplarınızı bağışlayın, dünyalar onların olsun” sloganıyla hayata geçirilen kitap bağış kampanyası sürüyor. Ada Kitapevi de 500 kitap bağışlayarak, kampanyaya destek oldu.

Bölgenin sosyal ve ekonomik anlamda kalkınmasında önemli rol oynarken, özel bir sosyal yaşam alanı da oluşturan Adana Optimum, hayata geçirdiği sosyal projelerle de öne çıkıyor. Bu kapsamda gerçekleştirilen “Gönüllü Kitap Bağışı Kampanyası”na destekler de adeta çığ gibi büyüyor.

Farklı kurum ve kuruluşların yanı sıra vatandaşlar da bağışladıkları kitaplarla kampanyaya gönüllü katılım sağlıyor. Kitap ve bilginin, ‘aydınlık nesiller’in yetişmesinde önemli bir rol üstlendiği gerçeğinden yola çıkılarak hazırlanan kampanyaya bir destek de Adana Optimum’da faaliyet gösteren Ada Kitapevi’nden geldi.

Kampanyaya 500 kitap bağışlayan Ada Kitapevi Adana Optimum Mağaza Müdürü Haydar Koluaçık, “Ada Kitapevi olarak geleceğin aydınlık nesillerine ufak bir katkımız olduysa ne mutlu bize. Bağışladığımız kitapların amacına ulaşacağını ve her kitabın da okuyucuna yepyeni bir dünya açacağından hiçbir şüphemiz yok. Böylesine önemli bir kampanyayı hayata geçiren Adana Optimum yönetimine de teşekkür ediyoruz” ifadesini kullandı.

Adana Optimum Outlet yönetimi de, bu tür sosyal projeleri hayata geçirip, bunda da başarıya ulaşmanın haklı mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.