Hamilton beyaz perdede

Roland Emmerich'in yönettiği “Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit” filminde 4 Hamilton saat rol aldı

Hamilton beyaz perdede

 

Havacılık ve sinema dünyasındaki öncülüğü ile tanınan Hamilton Saatleri, 20th Century Fox'un gişe rekorları kıran filmi Kurtuluş Günü'nden yirmi yıl sonra, ilk filmin devamı olan Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit ile bu yaz beyaz perdeye geri döndü.


Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit
Filmin yönetmeni, ilk filmi de yöneten ve ayrıca Yarından Sonra adlı filmin de yönetmenliğini yapmış olan Roland Emmerich.  Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit 'in oyuncuları Liam Hemsworth, Jeff Goldblum, Bill Pullman, Maika Monroe, Travis Trope, William Fichtner, Charlotte Gainsbourg, Judd Hirsch, Jessie Usher, Sela Ward, Brent Spiner, Vivica A. Fox, ve Angelababy. Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit, 22 Haziran'dan itibaren tüm dünyada gösterime girecek.


4 yıldıza 4 saat
Liam Hemsworth'un canlandırdığı pilot Jake Morrison göklerde savaşırken, son derece sağlam bir saat olan Khaki X-Wind automatic chronograph takıyor. Filmde diğer oyuncular tarafından kullanılan başka Hamilton saatler de rol alıyor. Jeff Goldblum uzaylı istilası sırasında farklı şehirlerde saatin kaç olduğunu öğrenmek için GMT fonksiyonlu şık bir Jazzmaster Automatic takıyor. Bill Pullman'ın bileğinde bir Thin-O-matic görülebilir, James A. Woods ise Khaki Pilot Automatic Chronograph takacak.