Güneş gözlüklerini bir tıkla yüzünüzde görme imkanı Atasun Optik’te

Güneş gözlüklerini bir tıkla yüzünüzde görme imkanı Atasun Optik’te

Atasun Optik, güneş gözlüklerini online olarak deneme imkanı veren uygulamayı, web sitesi üzerinden hayata geçirdi.  Kısa bir video yardımıyla güneş gözlüğünün yüze uyumlu olup olmadığının online olarak görülebildiği “sanal deneme” uygulaması, tüketicilere hızlı, alım kararını kolaylaştıran ve inovatif bir alışveriş seçeneği sunuyor.

Türkiye’de sektörünün öncülerinden olan Atasun Optik, güneş gözlüklerinin online olarak denenebilmesini sağlayan “sanal deneme” uygulamasını hayata geçirdi. Yapay zekaya yaptığı yatırımlarla çağı yakalayan projelere imza atan Atasun Optik, sanal deneme uygulaması ile online alışverişi bir adım öteye taşıyor.

Atasun Optik’in web sitesi üzerinden güneş gözlüklerinin sanal olarak denenmesini sağlayan uygulama, tüketicilerin yüz şekillerine uyumlu güneş gözlüklerini online olarak seçmelerine imkan tanıyor. Böylelikle tüketicilerin online alışveriş yaparken karar vermeleri kolaylaştırılarak zamandan da tasarruf etmeleri sağlanıyor.

Uygulama sayesinde ziyaretçiler, web sitesi üzerinden yükledikleri kısa bir video yardımıyla güneş gözlüklerini deneyebiliyor. Tüketici güvenliğini ve gizliliğini de göz önünde bulunduran Atasun Optik, deneme sonrasında videoyu silme seçeneği sunuyor. Ziyaretçiler tarafından silinmeyen videolar ise 40 gün içinde otomatik olarak sistemden siliniyor.

Kullanıcı deneyimini mükemmelleştirme hedefiyle yapay zekadan yararlanılarak hizmete sunulan sanal deneme uygulamasına ulaşmak için linke tıklamak yeterli oluyor.