Gökhan Özen, Adana Optimum’u salladı

Gökhan Özen'in, 3 yıl aradan sonra çıkardığı “Milyoner” adlı albümünün imza günü Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleşti

Gökhan Özen, Adana Optimum’u salladı

Pop müziğin sevilen isimlerinden Gökhan Özen, özellikle genç kızların yoğun ilgi gösterdiği imza gününde salona gelmeden önce alışveriş merkezi güvenlik görevlileri geniş çaplı önlem aldı. Gökhan Özen'in buz pistindeki konser alanına gelişiyle birlikte adeta çılgına dönen hayranları, alkışlar, ıslık sesleri ve tezahüratlarla AVM’yi adeta inletti. Güvenlik koridorunda platforma alınan ünlü sanatçı, sevenleri için en güzel şarkılarını seslendirdi.

Yakından görmek için gözyaşı döktüler
“Milyoner” adlı albümdeki çıkış parçası “Budala”yı seslendirirken coşkuyu doruk noktaya ulaştıran Gökhan Özen, sesinin yanı sıra sempatik tavırlarıyla da sevenlerinin gönlüde adeta bir kez daha taht kurdu. İki vokalistin eşlik ettiği ünlü sanatçıyı yakından görebilmek için zaman zaman izdiham yaratan sevenleri onu yakından göremeyenler gözyaşı döktü.

Sevenlerinin uzattığı eli boş bırakmadı
Son günlerde müzik listelerini alt üst eden “Ne Farkeder” adlı şarkısını da seslendiren Gökan Özen, Adana Optimum’u adeta inletti. Özen, kırmızı halının serili olduğu buz pisti alanında, hayranlarıyla buluşabilmek için güvenlik görevlilerinin tüm uyarılarına rağmen kayma riskini göze alıp, halının dışına çıkarak sevenlerinin uzattığı elleri tuttu.

Büyük bir izdiham altında gerçekleşen imza gününde Özen’i görebilmek için birbiriyle yarışan hayranlarının pek çoğu gözyaşlarını tutamadı. Gökhan Özen’e albümünü imzalatma fırsatı bulamayanlar ise alışveriş merkezi görevlilerinin yardımlarıyla tişörtlerini imzalattı.

Acil çıkış kapısından çıkarıldı
Yaklaşık 1.5 saat süren imza günü etkinliğinin bitmesiyle buz pisti alanından çıkmakta zorluk çeken Özen, “Bir sanatçı için böylesi bir sevgi gurur verici. Adana Optimum’a gelmekle binlerce kişiye ulaştım. Ben de gerek şarkılarım gerekse müzisyen kimliğimle onların beklentilerine cevap verebilirsem ne mutlu bana” dedi. Güvenlik görevlisinin el ele tutuşarak oluşturduğu koridordan geçerken hayranlarının adeta hücumuna uğrayan Gökhan Özen, acil çıkış kapısını kullanarak alışveriş merkezinden ayrıldı.