Gökhan Atalay Adana Optimum’da

Lale Devri isimli televizyon dizisinde rol alan Gökhan Atalay, Adana Optimum Outlet’i ziyaret ederek, burada hayranlarıyla buluştu

Gökhan Atalay Adana Optimum’da

Bugüne kadar birçok film ve dizide rol alan oyuncu Gökhan Atalay, Adana Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nde hayranları ile bir araya geldi. Son olarak Lale Devri isimli televizyon dizisinde rol alan Atalay, Adana Optimum’u ziyaret ederek, burada hayranlarıyla buluştu.

İmza dağıtıp, hatıra fotoğrafı çektiren Atalay, gösterilen ilgiden memnun olduğunu dile getirdi. Kent insanının çok sıcakkanlı ve misafirperver olduğunu kaydeden Atalay, Adana’yı ve Adana kebabını da çok sevdiğini söyledi.

Opera-baleden emekli bir anne ve babanın çocuğu olduğunu anlatan Gökhan Atalay, bir bakıma gözlerini sahnede açtığını anlattı. Annesinin kostüm atölyesinde görevli, babasının da aksesuar atölyesi şefi olduğunu dile getiren Atalay, çocukluk yıllarının da oyun izleyip, prova takip ederek geçtiğini dile getirdi.

Bugüne kadar ‘O. Çocukları’, ‘Kabusler Evi-Kaçan’, ‘Oğul’, ‘Aşk Yolu’ ve ‘Esrarlı Gözler’ adlı filmlerde rol alan Atalay, ‘Kapadokya Düşleri’, ‘Ertelenmiş Hayatlar’, ‘Taşların Sırrı’ ve son olarak da yine ulusal bir televizyon kanalında ekrana gelen; ‘Lale Devri’ dizisinde rol alarak, kendi hayran kitlesini oluşturdu.