Gloria Jean’s Coffees baharı iki yeni lezzetle karşılıyor

Kaliteli kahvelerinin yanı sıra kendine özgü içecekleriyle ayrı bir lezzet şöleni yaşatan Gloria Jean’s Coffees, baharı iki yeni lezzetle karşılıyor. Süt ve meyvelerin eşsiz uyumuyla hazırlanan Pineapple & Coconut Chiller ve Watermelon & Coconut Chiller, bahar aylarının ferahlığını damaklara taşıyor.

Gloria Jean’s Coffees baharı iki yeni lezzetle karşılıyor

Kahveleri, tatlıları ve özel tekniklerle hazırladığı sıcak, soğuk içecekleriyle misafirlerine zengin bir menüyle hizmet veren Gloria Jean’s Coffees, misafirlerini yeni lezzetlerle buluşturmaya devam ediyor. Gloria Jean’s’in süt, meyve aromaları ve Hindistan cevizi püresiyle hazırladığı yeni iki içeceği Pineapple & Coconut Chiller ve Watermelon & Coconut Chiller, soğuk içecek sevenler için kahveye farklı bir alternatif oluyor. Farklı aromalarla ustalıkla yakalanan tatlar, Gloria Jean’s Coffees’in, kahvenin yanı sıra diğer lezzetlerde de uzman olduğunu bir kez daha ortaya koyuyor.

Bahardan yaza geçişi daha da hızlandıracak

Ananas aroması, Hindistan cevizi püresi ve sütle hazırlanan Pineapple & Coconut Chiller, içenleri tropik meyveler eşliğinde egzotik bir yolculuğa çıkaracak. Karpuz aroması, Hindistan cevizi püresi ve sütün uyumunun yakalandığı Watermelon & Coconut Chiller ise bahardan yaza geçişi daha da hızlandıracak. Serinletici ve tazeleyici etkisiyle içecekler kısa sürede menünün vazgeçilmezleri arasında ilk sıralara yükselecek. İçenlerin tüm enerjisini yenileyecek Pineapple & Coconut Chiller ve Watermelon & Coconut Chiller, bu yaza damgasını vuracak.

Lezzetleri kadar görüntüleri de bir o kadar iştah kabartıcı olan içecekleri, tüm Gloria Jean’s Coffees mağazalarında deneyebilir ya da hali hazırda 650 bin aktif kullanıcısı bulunan mobil uygulamasından sipariş ederek, evlerinizde yudumlayabilirsiniz.  

Mobil uygulama için:

Google Play Store: shorturl.at/bBDIL

App Store: shorturl.at/cxAD8