FMNI Şirketler Grubu’nun İletişim Yönetimi BEZE Group’ta

FMNI Şirketler Grubu’nun İletişim Yönetimi BEZE Group’ta

Hi̇p hop kültürünün gönüllü elçi̇si̇, ayni zamanda Flow Radyo’nun da sahi̇bi̇ i̇ş i̇nsani Emced Hammaş, "FMNI ŞİRKETLER GRUBU"nu kurdu

FMNI (Future Memories Network International) Şirketler Grubu iş geliştirme, iletişim yönetimi ve kurumsal sosyal sorumluluk projelerinin yönetimi konularında BEZE Group ile çalışacak.

Hip hop kültürünün gönüllü elçisi, iş insanı Emced Hammaş tarafından kısa süre önce kurulan  FMNI (Future Memories Network International ) Şirketler Grubu’nun mottosu "SAĞLIK VARLIKTIR " olarak belirlendi.

Kurucu ve Başkan Emced Hammaş,  “FMNI olarak yeni dönemde İstanbul'u, insan hayatının ve insan sağlığının sürdürülebilir şekilde korunabilmesini sağlayan en son nanoteknolojik ürünlerin üssü yapmayı hedefliyoruz” dedi. İnsanların artık en önemli varlığının “sağlıklı olarak hayata devam edebilmek" olduğunu ifade eden  Emced Hammaş; kısa süre sonra toplum ve kurum yöneticilerine bilgilendirme ve bilinçlendirme toplantıları yapmaya başlayacaklarını belirtti.

BEZE Group adına Bengü Bilik ise “ABD'de de  çok yeni olan bu nanoteknolojik ürünlerin vazgeçilmezliğini anlatmak, pazarlama iletişimini yönetmek ve karar vericilere yönelik tanıtım etkinliklerini doğru şekilde organize etmenin heyecanı içindeyiz. Yeni döneme bu heyecanla ve “ SAĞLIK VARLIKTIR” inancıyla başlıyoruz “ dedi.