Flik Flak tasarımları kışa özel

Minik prensesler ve küçük beyefendiler için karların düşmesini bekleme zamanı geldi

Flik Flak tasarımları kışa özel

Kalpleri eritecek İsviçre kalitesindeki yepyeni Flik Flak tasarımları, yıldızlı gökyüzünden ve kar tanelerinin parıldadığı, sıcacık kış akşamlarından ilham aldı.


Tasarımlar prenseslere ve beyfendilere özel konseptlerle sunuluyor:

 

Crıstal Flake
Prenseslerin bileğine kış şıklığını getirecek bu modelin kayışındaki “düşen karlar” adeta el ile dikilmiş gibi duruyor, tarzlarıyla da büyüklerin dünyasındaki folklorik desenler akımına da gönderme yapıyor. Üstelik saatin bir de hediyesi, prenseslerin her zaman yanlarında taşımak istedikleri eşyaları en şirin şekilde toparlayacak minik bir çantası var.

 

Jul Strikk
Küçük beyefendilerin bileğine folklorik desenin en şirin halini getirecek olan bu modelin dönebilen bezeli, kar renginde ve kış macerasına hazır! Üstelik saatin bir de hediyesi, küçük beyefendilerin maceralara atılırken yanlarına alacakları taşıyacak minik bir çantası var.


Flik Flak’ın tik takları
Flik Flak dünyanın en çok satan çocuk saati ve 1987’den beri dünyanın her yerindeki çocuklara zamanı anlatıyor. Zaman kavramını, anlaşılabilir bir eğlenceye dönüştüren ilk saat Flik Flak. Flik Flak saatleri tamamen İsviçre yapımı, renkli plastik kasalar ve cilalanmış plastik camlardan oluşuyorlar. Güçleri ise, İsviçre kuvartz mekanizmasından, darbeye dayanıklılıklarından ve tekstil kumaş kayışları ile birlikte, 40 dereceye kadar çamaşır makinesinde yıkanabilme özelliklerinden geliyor. Flik Flak markası, İsviçre’deki 160 üretim tesisi ile, dünyanın en büyük saat üreticisi ve distribütörü olan Swatch Group’a ait. Daha fazla bilgi için: www.flikflak.com