Perakende PageSkin
Perakende

ADORE OYUNCAK

ADORE OYUNCAK MAĞAZACILIK VE DIŞ TİCARET AŞ - İstanbul Avrupa

Kategori : Mağazalar

Adres : Spring Giz Plaza Kat:16 Maslak Meydan Sokak. No:5

Mail : -

İletişim : 0212 286 07 48

Faks: 0212 286 08 52

http://www.adoreoyuncak.com/

Adore Oyuncak 1996'dan bu yana çocukları ve içindeki çocuğu hiç kaybetmeyenleri eğitici ve eğlenceli oyuncaklarıyla buluşturuyor. Lego ve Ravensburger’in Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olan Adore Oyuncak 2002 yılında dünyanın en büyük model maket markası Revell, 2005 yılında aksiyon figürü pazarının en önemli üreticilerinden Bandai ile distribütörlik anlaşması yaparak Harumika, Ben 10, Pokemon, Keytweens, Star Friends, PopPixie gibi popüler markaları çocuklarla buluşturdu.

2011 ortalarında ise Epoch ile anlaşarak Sylvanian Families ürünlerinin distribütörlüğünü yapmaya başladı. 2012 yılında Rainbow ile distribütörlük anlaşması yapan Adore Oyuncak bünyesine katmış olduğu Winx Club markası ile kız oyuncakları kategorisinde de önemli bir paya sahip oldu.

Çocukların gelişimine ve güvenliğine hassasiyetle yaklaşan Adore Oyuncak’ın bünyesinde bulunan tüm ürünler AB oyuncak standardı 88/378/EEC direktifine ve AB uyum yasaları çerçevesinde yayımlanan Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı Oyuncak Yönetmeliği’ne uygun olarak ithal ediliyor ve CE uygunluğuna sahip. Adore Oyuncak yapı oyuncakları, kutu oyunları, puzzle'lar, maketler, aksiyon figürleri, oyuncak bebek ve oyun setleri segmentlerinde faaliyet göstermeye devam ediyor.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin