Evidea, Isparta’ya mağaza açıyor

Evidea, Isparta’ya mağaza açıyor

Ev yaşam sektörünün lider markalarından Evidea, mağaza yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Isparta’ya mağaza açmaya hazırlanan Evidea, 23 Haziran Perşembe günü Iyaşpark AVM’nin 1. katında hizmete giriyor.

Perakende mağaza zinciri ile büyümeye devam eden ve ev yaşam ürünleri kategorisinde 2011 yılından bu yana hizmet veren Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekliyor. Türkiye genelinde 31 mağaza ile hizmet veren Evidea, 32. mağazasını Isparta Iyaşpark AVM’de açmaya hazırlanıyor.

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, Isparta’daki mağazasını 23 Haziran Perşembe günü Iyaşpark AVM’nin 1.katında açıyor.

1.500 m2 büyüklüğündeki mağaza konseptiyle ferah bir alışveriş deneyimi sunan Evidea, açılışa özel bir kampanya sunuyor. 23 Haziran – 3 Temmuz tarihleri arasında geçerli olan açılış özel kampanyasıyla, elektrikli ev aletleri dışındaki tüm ürünlerde her 400 TL ve üzeri alışveriş yapanlara anında 100 TL indirim kazandırıyor.

Ev dekorasyonunda her ihtiyacı karşılamaya yönelik ürünleriyle kalitesinden ödün vermeyen Evidea, her yaşa ve her tarza hitap ediyor. Evidea, güçlü organizasyon yapısı ve deneyimli kadrosuyla tüketicilerin ilk adresi oluyor.