Perakende PageSkin

Deichmann’dan ilk adım sandalet koleksiyonu

Deichmann mağazalarında satışa sunulan rengarenk ve eğlenceli Elefanten sandalet koleksiyonu, 03-06 yaş grubundaki çocukların ayaklarını rahatlığı ve şıklığıyla yerden kesiyor

Deichmann’dan ilk adım sandalet koleksiyonu

Deichmann, bebekler ve çocuklar için özel olarak tasarlanan Elefanten sandalet modelleriyle miniklerin gün boyunca rahatça yürümelerini ve koşup oynamalarını sağlıyor. Elefanten sandalet koleksiyonu, WMS sistemi (Boyut-Ölçü Sistemi) sayesinde minik ayakların sağlıklı gelişmesini sağlarken bir yandan da sıcacık yaz günlerinde ayakların nefes almasını sağlıyor.

Eğlenceli ve cıvıl cıvıl renkleriyle dikkat çeken Elefanten koleksiyonu, prens ve prenseslerin hayallerini süslüyor. Minik prenseslerin her renkteki kıyafetlerine uyumlu olan beyaz ve pudra renkli çiçek ve kelebek detaylı sandaletler, enerjisiyle ayakları aydınlatıyor. Elefanten koleksiyonunda bulunan mavi, yeşil ve gri tonlarındaki yapışkan bantlı spor sandalet modelleri her zaman rahat hissettiren özelliği ve modern tarzıyla da küçük beylere keyifli bir yaz yaşatıyor. 

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin