Dalin Adana Optimum’da çocuklarla buluştu

Bebek bakım markası Dalin, PACE Çocuk Sanat Merkezi ile birlikte “Dalin’le Birlikte Eğlence” projesini 20-21 Mayıs günlerinde Adana Optimum AVM’de gerçekleştirdi. Proje Türkiye’nin farklı şehirlerindeki okullarda, AVM’lerde ve PACE Çocuk Sanat Merkezi’nde Haziran sonuna kadar yapılacak atölyelerle devam edecek

Dalin Adana Optimum’da çocuklarla buluştu

Bebek bakım ürünlerinde annelerin 1 numaralı tercihi Dalin, çocukların sanatla ve eğlenerek kendilerini geliştirebilmeleri için Türkiye’nin farklı şehirlerindeki okullarda, AVM’lerde ve PACE Çocuk Sanat Merkezi’nde “Dalin’le Birlikte Eğlence” projesini hayata geçiriyor.

 

20-21 Mayıs günlerinde Adana Optimum AVM’de gerçekleştirilen “Dalin’le Kendin Yap” atölyesinde çocuklar ve aileleri harika vakit geçirme fırsatını yakaladı. Katılımcı çocuklar uzman eğitmenler eşliğinde boş Dalin şişeleri ve oyun hamurları ile oyuncaklar yaptı, kendi dünyalarının renklerine uygun şekilde boyadıkları takılarla doyasıya eğlendi.

 

Haziran sonuna kadar devam edecek proje kapsamında Adana dışında, İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya ve Ankara gibi Türkiye’nin farklı şehirleri ziyaret ediliyor.