Çocuklar tatilin tadını Adana Optimum’da çıkardı

Sömestri tatilinin başlamasıyla birlikte Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde çocuklara özel birbirinden farklı, eğlenceli ve eğitici etkinlikler düzenlendi

Çocuklar tatilin tadını Adana Optimum’da çıkardı

Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi, sömestr tatilinde çocukları düzenlediği etkinliklerle ağırladı. Minik ziyaretçilere özel olarak gerçekleştirilen etkinliklerde, Akademi Mizansen’in animatörlerince sandalye kapmaca, balon patlatma ve kıyafet giydirme oyununun yanı sıra yoğurt yeme yarışması da yapıldı.

Yoğurdun içinde şeker arandı
Sandalye kapmaca oyununda birbirleri ile yarışan minik ziyaretçiler, eğlenceli dakikalar yaşadı. Ardından kıyafet giydirme oyunuyla en fazla kıyafeti en kısa sürede giyen minik ziyaretçiler oyunu kazandı. Tatlı bir rekabetin gözlendiği yoğurt yeme yarışmasında ise, yoğurdun içine konulan şekeri bulan yarışmacılar rakiplerini alt etti. Son olarak takım halinde oynanan balon patlatma oyununda 5 tane balonu patlatan takım liderliği elde etti.

Hem eğlence hem eğitim
Çocuklar, yetenek yarışmasıyla şarkı, şiir, fıkra, dans dallarında hünerlerini sergileme fırsatı buldu. Yarışmaların sonunda AVM yönetimi, derecelere girerek birinciliği elde eden minik yarışmacılara puzzle ve okuma kitabı, ikincilere ise buz pisti bileti vererek, dereceye giren minikleri ödüllendirdi.