Çocuklar Adana Optimum’da eğlendi

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün, Türkiye'nin geleceği olan çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Adana Optimum'da bu yıl da coşkuyla kutlandı

Çocuklar Adana Optimum’da eğlendi

Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi, 23 Nisan'da çocuklara muhteşem bir program düzenledi. Tüm gün süren şenliklerde çocuklar, bayramlarını coşkuyla kutlarken büyükler de TBMM'nin açılışının 94’üncü yılının gururunu yaşadı.

Çocuk Korosuyla müzik ziyafeti
Çocuklara her zaman olduğu gibi yine gerçek bir bayram eğlencesi sunan Adana Optimum, Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası Çok Sesli Çocuk Korosu’nun müzik ziyafetiyle şenlendi. Çocuklardan oluşan koro en güzel şarkılarını seslendirerek, minik ziyaretçilere keyifli dakikalar yaşattı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında her noktası cıvıl cıvıl görüntülere sahne olan alışveriş merkezinde gerçekleştirilen çocuk tiyatrosunda da objektiflere renkli görüntüler yansıdı. Birbirinden yetenekli çocuklardan oluşan tiyatro grubu, en güzel performanslarıyla izleyenleri kendilerine hayran bıraktı. Minikler tiyatro ile eğlencenin tadını doya doya çıkarırken, hafızalarından silinmeyecek anılar yaşadı.

Çocuk yarışmaları ve Görsel Sanatlar Sergisi
Tiyatro ve müzik ziyafetinin ardından çocukların gönüllerince eğlendiği çocuk yarışması, kutlamaların hızına hız kattı. Tatlı bir rekabetin gözlendiği yarışmalarda oluşan sevimli görüntülere çocukların kahkahaları eşlik etti.

Bilim ve Sanat Merkezi öğrencilerinin hazırladığı 3 boyutlu eserlerden oluşan Görsel Sanatlar Sergisi de Adana Optimum’da miniklerin ve sanatseverlerin ilgi odağı oldu. 23 Nisan Çocuk Bayramı’na özel olarak hazırlanan bu serginin, 30 Nisan Çarşamba gününe kadar Adana Optimum ziyaretçilerine açık olacağı bildirildi.