Capitol’den kiracılarına yüzde 50’ye ek yüzde 25 indirim

Capitol’den kiracılarına yüzde 50’ye ek yüzde 25 indirim

2020 Temmuz ayından itibaren kiracılarına %50 indirim sağlayan Capitol, hafta sonları uygulanan sokağa çıkma yasakları kapsamında ekstra yüzde 25 indirim kararı aldı!

2020 yılı Kasım ve Aralık ayları ile 2021 yılı Ocak, Şubat, Mart ve Nisan aylarında, kira sözleşmelerinde belirlenmiş olan asgari maktu kira bedellerinde, %50 indirim uygulamaya devam edecek olan Capitol, 2020 Aralık ayı itibariyle, hafta sonları sokağa çıkma kısıtlaması kaldırılana kadar, %50 indirimli kira tutarlarına %25 ek indirim uyguluyor. 

Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu’nun tavsiyeleri doğrultusunda, gereken tüm önlemleri alıp, hiçbir maliyetten kaçınmadan, önce sağlık anlayışı ile hizmet vermeyi sürdüren Capitol, her zaman olduğu gibi önümüzdeki süreçte de iş ortaklarının yanında olmaya devam ediyor.

Capitol ailesi, pandemi dolayısıyla gelirleri etkilenen kiracılarının nakit akışlarını kolaylaştırmak ve yaşanan olumsuzlukları hep birlikte dayanışma içerisinde aşmak için her zaman olduğu gibi benzersiz dayanışma örneğini göstermeye devam ediyor. 

 

Capitol ailesi olarak pandemi sürecinde; 

1 Haziran 2020 tarihinde aldığı geniş tedbirlerle açılan Capitol, 15 Mart-30 Haziran tarihleri arasında kiradan feragat ederek benzersiz bir dayanışma örneği göstermiştir. Ayrıca  Temmuz, Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında ise ödenmesi gereken asgari maktu  kira bedellerinde %50 indirim uygulayarak iş ortaklarının yükünü hafifletmiştir.

Capitol ailesi olarak, tüm dünyayı saran Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle yaşanan olumsuzlukları hep birlikte dayanışma içerisinde  aşmaya  çalışarak, zorunlu hizmet birimleri olan Eczane ve Süpermarket dışındaki iş ortaklarından;

* 2020 yılı Kasım ve Aralık ayları ile,​

* 2021 yılı Ocak, Şubat, Mart ve Nisan aylarında kira sözleşmelerinde belirlenmiş olan asgari maktu kira bedellerinde, %50 indirim uygulaması devam ederken, 2020 Aralık ayı itibariyle, hafta sonları sokağa çıkma kısıtlaması kaldırılana kadar, %50 indirimli kira tutarlarına %25 ek indirim uyguluyor.