Perakende PageSkin

Capitol’ de “Duyuların Uyanışı”

Capitol’ de “Duyuların Uyanışı”

Capitol, 4 başarılı sanatçının izinde çoğulcu ve bütünsel sanat anlayışını “Duyuların Uyanışı” sergileri ile alışılmışın ötesine taşıyor.

Dünyanın farklı yerlerindeki farklı suretlerden, başarılı kadınların hikayelerine, teknoloji ve sanatın yarı gerçekliğinden mutluluğun rotasına kadar farklı duyuları uyandıran sergi serisi Capitol’de bir araya geldi.

Capitol’deki duyuları uyandıran sergiler, Şubat ayı boyunca Dilan Bozyel, Mart ayı boyunca Simay Bülbül, Nisan ayı boyunca Mustafa Seven ve Mayıs ayı boyunca Banu İnanç Uyan Dur ile devam ediyor. Alanında uzman birbirinden farklı isimlerin duyuları uyandırdıkları bu sergilerde herkes kendinden bir şeyler buluyor.

“Duyuların Uyanışı” farklı anlamlarda kullandığımız kelimeler, hayat şartları, insanların bakış açısı ve teknolojinin etkisiyle farklı ifadelere bürünüyor.

“Duyuların Uyanışı”

Ufuk açıyor, ilham veriyor ve motive ediyor

İlki 12 Şubat Çarşamba günü Dilan Bozyel “ Paris – Beyrut: Mutluluk Hattı” sergisi ile başlayan “Duyuların Uyanışı” sergisi, 4 Mart’ta Simay Bülbül’ ün “Kapıları Aralayan Kadınlar” ı mercek altına alıyor. Mustafa Seven, Nisan ayı boyunca “Dünyanın Suretleri”  sergisi ile sanatseverleri farklı duygulara taşıyor. Mayıs ayı ise Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Banu İnanç Uyan Dur’ un teknolojiyi sanatla birleştiren “Yarı Gerçeklik”  sergisini kapsıyor. 

“Duyuların Uyanışı”  Sergi Takvimi

12 Şubat- 4 Mart Dilan Bozyel:  Paris- Beyrut Mutluluk Hattı

7- 31 Mart Simay Bülbül- Kapıları Aralayan Kadınlar

3-27 Nisan Mustafa Seven: Dünyanın Suretleri

4-27 Mayıs Banu İnanç Uyan Dur: Yarı Gerçeklik