Can Dündar sevgisi, AVM koridorlarından taştı

Ünlü gazeteci-yazar Can Dündar, geçtiğimiz günlerde hayata veda eden, çeyrek asırlık gazeteci, çalışma arkadaşı, meslektaşı Mehmet Ali Birand'ın hayat hikayesini anlattığı "Birand / Bir Ömür, Ardına Bakmadan" adlı kitabının Optimum Outlet Adana AVM'deki D&R Mağazasında gerçekleştirdiği imza gününde duygulu anlar yaşadı

Can Dündar sevgisi, AVM koridorlarından taştı

Can Dündar, ustasını anlattığı kitabının imza gününde, “Bu kitabın birçok imza gününe değerli ustam Mehmet Ali Birand ile katılırdık. Adana'ya da birlikte gelmeyi planlıyorduk ancak, kısmet olmadı. Onu bir kez daha burada sevgiyle, özlemle ve saygıyla anıyorum” dedi.

Her yaştan sevenleri AVM'yi doldurdu
Can Dündar'ın imza günü için sadece gençler değil, çocuğundan yaşlısına binlerce seveni Optimum Outlet Adana AVM'yi doldurdu. Dündar sevgisinin koridorlara sığmadığı İmza günü saat 16.00'da başlayacak olmasına rağmen sevenleri, yaklaşık bir saat öncesinden D&R önünde oluşturulan güvenlik şeridinde sıraya girdi. Yüzlerce kişinin kitabını imzalayan Can Dündar’ın okurları arasında her kesimden sevenlerinin bulunduğu gözlendi.