Çağdaş Atatürk Fotoğrafları Adana Optimum'da

Atatürk hakkında yazdığı kitaplar ve binlerce fotoğraftan oluşan Atatürk fotoğrafları koleksiyonu ile tanınan Hanri Benazus ve eşi Cemile Sevgi Tanrısever’in Çağdaş Atatürk Fotoğrafları sergisi Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde açıldı

Çağdaş Atatürk Fotoğrafları Adana Optimum'da

Hanri Benazus ve eşi Cemile Sevgi Vatansever’in 5 bin fotoğraflık arşivinden özenle seçilmiş birbirinden özel fotoğrafların yer aldığı sergiyi her yaş grubundan ziyaretçi hayranlıkla izledi. Ziyaretçiler, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün birbirinden değerli fotoğraflarını cep telefonları ile fotoğrafladı. Sergiyi gezen ziyaretçiler, Atatürk sevdalısı Hanri Benazus ve eşi Cemile Sevgi Vatansever ile sohbet etme imkânı da buldu.

Bugüne kadar açtıkları bine yakın serginin yanı sıra 20’si Atatürk ve Türkiye yakın tarihi üzerine olmak üzere 55 kitap yazan Hanri Benazus ile çocuklar için bir Atatürk kitabı yazan eşi Sevgi Tanrısever, kitaplarını da imzaladı. Adana Optimum Outlet’teki sergi ve kitap imza etkinlikleri, 8 Mart’a kadar sürecek.