Bu yaz çocuklar da Aroma’dan başkasını aramayacak

Aroma’nın Powerpuff Girls ve Ben10 karakterlerinden oluşan yeni ürünleri çocuklardan tam not aldı. Yüzde 100 katkısız olan meyve suları, vitamin bakımından da zengin bir içeriğe sahip

Bu yaz çocuklar da Aroma’dan başkasını aramayacak

Aroma içen dünün çocukları, bugünün anneleri ve babaları oldu. Artık onlar da “Çocukluğunu Renkli Yaşa” sloganı ile kendi çocuklarına Aroma meyve suyu içiriyor. Beslenme çantalarının değişmezi Aroma meyve suyu, ilkokuldan üniversiteye tüm öğrencilerin eğitim hayatındaki en yakın dostu olmaya devam ediyor. Meyve suyu sektörünün yarım asırlık firması Aroma, Cartoon Network ile yaptığı iş birliği sonucu çocukların sevgilisi haline gelen ünlü çizgi film kahramanları Powerpuff Girls ve Ben10’u yeni ürün portföyüne taşıdı.

 

Aroma’nın Powerpuff Girls ve Ben10 karakterlerinin yer aldığı yeni meyve suları, çocuklar için özel  formülle hazırlandı. Çocukların damak zevkine uygun olarak geliştirilen ve yüzde 100 katkısız olan meyve suları, vitamin bakımından da zengin bir içeriğe sahip.

 

“Yenilikçi bir şirketiz”

Yüzde 100 yerli sermaye ile Türkiye’nin son 50 yılına damga vurduklarını belirten Aroma Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mahmut Atom Duruk, birçok ülkeye yapılan ihracatlarla dünya pazarında var olmalarının Türkiye adına kendilerini gururlandırdığını ifade ediyor. Duruk: “Bir şirketin yarım asrı devirmesi sıkça rastlanan bir durum değildir. Üstelik kapasitesini ve kendisini yenileyebilen bir marka Aroma. Gelenekselleşmiş yapısının yanında yenilikçi yönüyle her zaman dönüşebilen bir şirket. Yarım asırlık bir serüven bizimkisi.” dedi.