BİSSE ANKAmall’daki mağazasının yerini ve konseptini yeniledi

BİSSE ANKAmall’daki mağazasının yerini ve konseptini yeniledi

Yeni konsept koleksiyon yapısını yansıtacak mağaza yatırımları hedefleyen BİSSE, bu doğrultuda ANKAmall’daki mağazasını büyüterek yeni yerinde müşterileriyle buluşturdu.

BİSSE’nin ANKAmall mağazası, yenilenen konsepti ve geniş ürün gamının yanı sıra rahat ve ferah bir alışveriş deneyimiyle öne çıkıyor.

Türkiye’nin hazır giyimdeki en köklü markalarından BİSSE, Ankara’da ANKAmall’daki mağazasının alanını 230 metrekareye çıkararak müşterilerinin daha rahat ulaşabilecekleri bir konuma taşıdı. 

BİSSE’nin yeni dönemdeki konsept koleksiyon yapısını yansıtan çizgilerden oluşan yeni mağazanın zemininde ve duvarlarında ürünleri ön plana çıkaran renkler tercih edildi. Yeni mağazasında yer alan gömlek dolabı ile BİSSE, sahip olduğu mirası ve bu alandaki uzmanlığını vurguluyor.

Yenilenen mağazaya renk kaybı yaşatmayan aydınlatma sistemi kuran BİSSE, böylelikle müşterilerine ürünlerin gerçek rengini görme fırsatı tanıyor. BİSSE, rahat ve ferah bir alışveriş deneyimi sunduğu ANKAmall mağazasında akıllı depo sistemi sayesinde hızlı bir hizmet sunarak müşterilerine zamandan da tasarruf ettiriyor.

BİSSE, 2021 yılında yeni ürün konseptini ve müşteri memnuniyeti anlayışını yansıtacak 7 yeni mağaza açmayı hedefliyor.