Perakende PageSkin

Bisiklet yarışları Tissot’ya emanet

Tour De France’ın Swatch Group bünyesinde yer alan Tissot, Tour De France’ın ve Amaury Spor Organizasyonu tarafından düzenlenen tüm bisiklet zaman denemelerinin resmi zaman tutucusu olacak. İsviçre markası, önümüzdeki 5 yıl boyunca zaman tutuculuğu alanındaki en yeni sistemlerini A.S.O’nun zaman denemeleri için sağlayacak

Bisiklet yarışları Tissot’ya emanet

2016 bisiklet sezonu yaklaşırken Tissot , A.S.O. ile güçlerini zaman denemeleri için tekrar birleştirdi. İsviçreli saat üreticisi, zaman tutuculuğu alanındaki profesyonel tecrübelerini; Paris-Nice’den Paris-Tour’una, La FlècheWallonne’danTour de France ve theVuelta a Espana’a kadar uzanan bölgelerdeki zaman denemeleri için kullanacak.

Bu sponsorluk ile Tissot, dayanıklılık ve performans arayışında olan bisiklet meraklılarına tam da aradıklarını sunacak.

Geçmişte de zamanı Tissot tutuyordu
Tour De France’in 1988-1992 yılları arasındaki Resmi Zaman Tutucusu yine Tissot’ydu.  İsviçre kökleri sayesinde, 1995 yılında bir adım daha öteye giderek, UCI (Uluslar arası Bisiklet Birliği) ile güçlerini birleştirdi. Ve o günden bu yana Tissot; yol, arazi, dağ-bisikleti ve BMX Bisiklet Dünya Şampiyonası’nın, Dünya Kupası Bisiklet Zaman Denemelerinin ve Dağ Bisikleti Dünya Şampiyonası’nın resmi zaman tutucusu oldu.