Bayram alışverişi Adana Optimum’dan

Perakende sektörünün bayrama özel sunduğu fırsatlar piyasayı hareketlendirdi. Tam bir alışveriş şenliğinin yaşandığı Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde markalı ürünlerin indirimleri alışverişi cazip hale getiriyor

Bayram alışverişi Adana Optimum’dan

Bayrama alışverişini hesaplı yapmak isteyenler alışveriş merkezlerini dolduruyor. Bayram nedeniyle yoğunlaşan talebi dikkate alarak cazip seçenekler sunan markalar, Adana Optimum’a özel indirimlerle fiyatları daha cazip hale getiriyor.

Yaz fırsatlarının devam ettiği Koton mağazasına gidenler yüzde 70’e varan indirim fırsatları buluyor. DeFacto’da haftanın ürünü olan askılı tişörtler, 8.99 TL’den satışa sunuluyor. Bu yaz giysilerin rengârenk olduğu Tiffany, koleksiyonunda müşterilerine renkli ve rahat ürünlerle bol alternatif imkânı tanıyor.

Saç kesiminde yüzde 20, tüm boyada yüzde 30 indirim fırsatı sunan Şirin Gözalıcı, kadınlara hesaplı güzelleşmenin kapılarını aralıyor. Derimod Depo Outlet Mağazası Büyük Final sloganı ile ayakkabılarda yüzde 70'e varan indirim uygulaması müşterilerin yüzlerini güldürüyor. Rodi Mood giyim mağazasında yüzde 50'ye varan indirim uygulaması var. Ayrıca 100 TL ve üzerindeki alışverişlerde kasada ekstra 25 TL indirim yapılıyor.

“Fatma Ana Eli Kolyesi”
Atasay, bütün alışverişlerde şansın, sabrın, erdemini ve sadakatin sembolü olduğuna inanılan “Fatma Ana Eli kolyesi” hediye ediyor. Pierre Cardin erkek giyim mağazasında yüzde 70'e varan indirimlerin yanı sıra takım elbise + gömlek + kravat 299.90 TL’den satışa sunuyor. Pierre Cardin, takım elbiselerde ve ceketlerde de 2’nci ürüne yüzde 50 indirim imkânı tanıyor. Aziz Bebe mağazasında yüzde 50 indirim uygulanıyor. Ayrıca Adana Optimum Club Kart sahiplerine Bedline tek yataklarda yüzde 30 indirim imkanı var.

Adana Optimum Club Kart üniversitelileri de unutmuyor. Üniversite kimliği ile danışmaya gidip başvuru formu dolduran herkes bin puan yüklü Adana Optimum Club Kart sahibi oluyor, hem daha çok fırsattan yararlanıyor hem de puanlarıyla dilediği hediyeyi seçiyor.