Perakende PageSkin

Babanız için en özel hediyeler Paşabahçe Mağazaları’nda

Paşabahçe Mağazaları, bu Babalar Günü’nde de babasını mutlu etmek isteyenler için farklı ürünlerden oluşan bir alternatif sunuyor; Centilmen Hediye Setleri

Babanız için en özel hediyeler Paşabahçe Mağazaları’nda

“Hayat En Güzel Hediye” sloganıyla ev ve yaşam alanları için fikirler ve önerilerle hayatın her anını güzelleştirmeyi amaçlayan Paşabahçe Mağazaları, Centilmen Hediye Setleri ile Babalar Günü’ne hazır.

Babalar Günü’nde babasına ne hediye alacağına karar veremeyenlerin yardımına koşan Centilmen Hediye Setleri, içeriğindeki farklı ürünler ile her zaman hatırlanacak ve saklanacak hediye alternatifleri arasında yer alıyor. 5 farklı hediye seti ile ön plana çıkan Centilmen Hediye Setleri babaları mutlu etmek için en favori hediyelerden biri olacak.

Siyah, yeşil ve mavi renkleriyle dikkat çeken Centilmen 1 Hediye Seti’nin içinde; Lügat 365 Baba Kupa, Art Keçe Bardak Altlığı, Hug Me Dekoratif Obje ve Kalem Kolonya Derin yer alıyor.

Siyah ve beyazın uyumuna hayran olan babaların dikkatini çekecek olan Centilmen 2 Hediye Seti’nin içinde ise; Kolonya Bey, Tribe Seramik Espresso Bardağı ve Metal Tepsi bulunuyor.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin