Babalar Tavla Turnuvası’nda hediyeler sahiplerini buldu

Ege Orman Vakfı yararına düzenlenen Agora Alışveriş Merkezi 15’inci Geleneksel Babalar Tavla Turnuvası muhteşem finali ile nefesleri kesti

Babalar Tavla Turnuvası’nda hediyeler sahiplerini buldu

Her sene tavla severleri tatlı bir rekabetle buluşturan “Agora Geleneksel Babalar Günü Tavla Turnuvası” yine muhteşem hediyeler ile sonuçlandı. 12 - 15 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen turnuvanın finali 16 Haziran Cuma günü saat 16.00’da A Blok fast - food katında gerçekleşti.  İlk 4’e giren başarılı tavlacılar, derece kupalarıyla birlikte birbirinden güzel hediyeler kazanma fırsatı da elde ettiler.

 

Turnuvada 1’inci olan Memduh Akbay Samsung 40” televizyon, 2’inci olan İrfan Çoban Samsung J200 4.7” telefon, 3’üncü olan Özgür Candır Samsung’tan SM-T113 7” tablet kazandı. Ayrıca, turnuva finaline kalan 16 kişiye de Macro Center, Atasay, Marks&Spencer, Panço, Subway, Lufian, Os-ça Kuaför, Yatsan, Kiğılı, Ramsey, Gratis, Caffe Nero, Step Halı, Tiffany&Tomato, Mert Optik, Sephora, Agora Sinemaları, Big Chefs, Altın Döner, Friends&Burgers, Gümüşçü, Watsons ve Armağan Oyuncak’tan hediye ve hediye çekleri verildi.

 

Her yıl çeşitli hediyelerin verildiği, hem keyifli hem de çekişmeli gerçekleşen turnuvanın geçtiğimiz yıllarda elde edilen geliri Ege Orman Vakfına bağışlanarak Agora Ormanı’na her yıl yeni fidanlar bağışlanmaktadır. Urla Bademler Köyü’nde bulunan Agora Orman’ı her yıl büyümeye devam etmektedir.