Babalar Tavla Turnuvası kayıtları başladı

Ege Orman Vakfı yararına düzenlenen Agora Alışveriş Merkezi 15’inci Geleneksel Babalar Tavla Turnuvası’nda kayıtlar başladı. Kayıtlar 15 Haziran’a kadar devam edecek

Babalar Tavla Turnuvası kayıtları başladı

Babalar günü yaklaşırken her sene tüm ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği tavla turnuvasının kayıtları başladı. 12- 15 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek turnuvanın finali 16 Haziran’da gerçekleşecek. Her yıl çeşitli hediyelerin verildiği, hem keyifli hem de çekişmeli gerçekleşen turnuvanın geçtiğimiz yıllarda elde edilen geliriyle Agora Ormanı oluşturulmuş ve bu sayı her geçen yıl elde edilen gelirle artırılmıştır.


Katılım ücretinin 20 TL olduğu organizasyonun kayıtları 15 Haziran tarihine kadar kontenjanlara göre alınacak ve turnuva 16.00 ve 19.00 olmak üzere 2 seanstan oluşacak. Katılımcıların turnuva ücreti ile Ege Orman Vakfı’na bağış yaparak Agora Ormanındaki fidan sayısına katkıda bulunma şansına sahip olduğu turnuvaya 18 yaşının üstünde tüm tavla severler katılabilecekler.

 

Ayrıca, her yıl farklı şampiyonları seçebilmek ve eşitlik fırsatı yaratabilmek adına daha önce Agora Alışveriş Merkezi tarafından düzenlenen tavla turnuvalarında ilk 3’e giren tavla severler bu yıl ki yarışmaya katılamayacaklar.