Aroma’dan 2’nci Açık Satranç Turnuvası’na tam destek

“2. Gemlik Zeytini Festivali” kapsamında düzenlenecek uluslararası 2’nci Açık Satranç Turnuvası’nda Aroma, çalışanını ve turnuvayı destekliyor

Aroma’dan 2’nci Açık Satranç Turnuvası’na tam destek

Gemlik Belediyesi Kent Konseyi ile “Türkiye Satranç Federasyonu Bursa İl Temsilciliği”nin birlikte düzenlediği, 20-23 Ekim günlerinde Gemlik Belediye Başkanlığı Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilecek olan “2. Gemlik Zeytini Festivali” kapsamında düzenlenecek uluslararası 2’nci Açık Satranç Turnuvası’nda Aroma AŞ turnuvaya tam destek verecek.


Aroma Meyve Suları ve Gıda AŞ’de Gıda Teknikeri olarak çalışan Koray Okay, uluslararası gerçekleştirilecek olan ve festivalin en büyük etkinliği olma özelliği taşıyan bu önemli yarışmada, A kategorisinde gerçekleştirilecek olan maçlarda Bursa’yı temsil edecek. Açık Satranç Turnuvası’na bu yıl A, B, C-1, C-2  olmak üzere, 4 kategoride toplamda 380 sporcu katılacaktır. Sayın Okay’ın da katılım göstereceği A kategorisine, uluslararası boyutta yurtdışından 12 ünvanlı sporcu (GM-IM-FM olarak Azerbaycan, Rusya, Özbekistan) katılacak.