Aroma yeni cam şişesiyle yeni ürün kategorisine girdi

Aroma, Aroma Ömer Duruk Doğal Kaynak Suyu cam şişe su serisi ile yeni ürün kategorisine girdi. 8,15 pH değerine sahip, kalsiyum ve magnezyum gibi yüksek mineralli olması ile Türkiye’de öne çıkan yeni premium seri, 330 cc ve 750 cc ambalajları ile tüketicilere ulaşıyor

Aroma yeni cam şişesiyle yeni ürün kategorisine girdi

Meyve suyu sektörünün önde gelen markası Aroma, Aroma Ömer Duruk Doğal Kaynak Suyu cam şişe su serisi ile yeni ürün kategorisine girdi. 8,15 pH değerine sahip, kalsiyum ve magnezyum gibi yüksek mineralli olması ile Türkiye’de öne çıkan yeni premium seri, 330 cc ve 750 cc ambalajları ile tüketicilere sunuluyor. Aroma Su, düşük miktarda sodyum içermesiyle de kalp ve damar sağlığı için koruyucu özellik taşıyor.


Uzmanlar sağlıklı yaşam sürmek, kalp ve damar sağlığının korunabilmesi için, pH değerinin yüksek olması gerektiğine dikkat çekiyorlar. Ancak Türkiye’deki suların büyük bir kısmının pH değerleri oldukça düşük. Uludağ’ın zirvelerinden hijyenik bir ortamda dolum yapılan Aroma Ömer Duruk Doğal Kaynak Suyu cam şişesinde tüketicilere yüksek pH değeri ile ulaşırken, 8,15 pH değerine sahip olması ve yoğun mineraller içermesi ile pazarda öne çıkıyor.