AnkaMall’da Gökhan Kırdar fırtınası esti

Ankara'nın en çok ziyaret edilen alışveriş ve yaşam merkezi AnkaMall AVM, ziyaretçilerine müzik dolu günler sunmaya devam ediyor. Ankamall Çarşamba Konserleri'nin bu haftaki konuğu romantik şarkıları dillere pelesenk olan Gökhan Kırdar'dı

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen etkinlikte Gökhan Kırdar, unutulmaz şarkılarından oluşan muhteşem bir konser verdi. Gökhan Kırdar'a Ankara'da ilgi oldukça büyüktü. konser alanını dolduran yüzlerce kişi, şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti. Kırdar, özellikle müzikseverlerin gönlünde taht kuran Yerine Sevemem şarkısını hayranlarıyla birlikte 2 defa seslendirdi. Hayranlarının sorularını da yanıtlayan Gökhan Kırdar, yeni projelerini anlattı. 

 

“Diziler tüm vaktimi aldı”

14 yıl boyuncu Kurtlar Vadisi dizisinin müziklerini yapan Gökhan Kırdar, dizilerin yoğun çalışma temposundan dolayı yeni projelere vakit ayıramadığını belirterek: "En son Kurtlar Vadisi Vatan ve Bir Nefes Yeter filminin müziklerini yaptım. Üzerinde çalıştığım diziler var. Yakında vizyona girecek olan Vecihi Hürkuş filminin müziklerini yaptım. Yeni projelere vakit kalmıyordu televizyon işlerinden. Yayına yetiştirme stresi insanı yoruyor. Kalan ilk fırsatta da uyumak istiyorsunuz." açıklamasında bulundu. 

 

“Şarkılarımı yeni jenerasyonla tanıştıracağım”

Yeni şarkılardan oluşan bir albüm hazırlığında olduğunun müjdesini de veren Kırdar: "Özellikle aşk şarkıları yapmaktan çok keyif alıyorum. Önümüzdeki dönem yeniden bomba gibi geliyorum. Şarkılarımı yeni jenerasyonla tanıştıracağım." dedi. 

 

“Pop müzik fabrikasyona dönüştü”

Günümüz pop müziği şarkılarının birbirinin kopyası olduğunu belirten sanatçı: "Takip edemiyorum çünkü birbirine çok benziyor. Aynı kişiyi ve aynı şarkıyı dinliyormuşum gibi geliyor. Biraz  fabrikasyona dönüştü pop şarkıları. Bir şarkı tuttuğu zaman onun yüzlerce aynısından yapmaya çalışan bir yapı var ortada. Her çıkan yeni artistin kendine has müziği ve tarzı olmalı. Yerli müzikte son dönemde beni yükselten bir çalışma yok. O yüzden dinlemiyorum." şeklinde konuştu. 

 

“Müzikle iyileştiriyorum”

Bir süredir Skygen adlı projesinin üzerine çalıştığını söyleyen Gökhan Kırdar: "Bu müzikle tedavi yöntemi. Bütün hastalıklar insan bedenindeki çakraların bağlı olduğu salgı bezlerindeki tıkanıklıklardan kaynaklanıyor. Benim amacım da müzikle bu tıkanıklığı açarak insanların sağlığına kavuşmasına yardımcı olmak. Bugüne kadar hep olumlu sonuçlar aldım. Doğuştan gelen bir yetenek. Eğer egolarımla baş edemezsem, bu yeteneklere sahip olamam." dedi. 

 

Etkinlik sonunda hayranlarıyla fotoğraf çektiren Gökhan Kırdar'a Ankamall AVM Müdürü Tahir Yılmaz, teşekkür çiçeği takdim etti.