Alişan ve Lerzan Mutlu'yla müzik dolu sohbet

Sahnelerin iki ünlü ismi Lerzan Mutlu ve Alişan, önceki gün Ankaralı hayranlarıyla bir araya geldi

Alişan ve Lerzan Mutlu'yla müzik dolu sohbet

Banu Noyan organizasyonuyla Ankara'nın en büyük alışveriş merkezlerinden A City'de buluşan Lerzan Mutlu ve Alişan, sevilen şarkılarını birlikte seslendirdi. Kahkaha, müzik ve sohbetin birleştiği muhteşem buluşmaya Ankaralıların ilgisi büyüktü.


Sevenlerinim sorularını da yanıtlayan Lerzan Mutlu, “Kösem'de Hülya Avşar'ın oynadığı Safiye Sultan'ı oynamak ister miydiniz?” sorusuna “Yaşım müsait değil.” yanıtını verdi. Alişan'a “Neden evlenmiyorsunuz. Anneniz mi kız beğenmiyor?” diye sorulunca araya giren Lerzan Mutlu soruya Alişan adına yanıt verdi. Sanatçı, “Hiç evlilik yanlısı bir adam değil. Aynı anda 5-6 kişiye mavi boncuk dağıtır.” deyince herkesi güldürdü.


Alişan ve Lerzan Mutlu konservatuvardan arkadaş olduklarını da ilk kez anlattı. Alişan'ın okula dedesinin lüks aracıyla geldiğini söyleyen Lerzan Mutlu, “Bir gün otoparkta beni gördü. Bana bakarken güzelliğime vuruldu. Dedesinin arabasını çarptı. Arabanın arkası tamamen gitti.” dedi. Olayı doğrulayan Alişan “Arabadan bir kız indi. Saçları belinde... Ona bakarken arabayı çarptım doğrudur.” dedi. Lerzan Mutlu küs olduğu Alişan'la geçtiğimiz hafta barıştığını söyledi. Söyleşinin ardından imza dağıtan ünlü ikili hayranlarıyla bol bol selfie çektirdi.