Perakende PageSkin

Akasya’da yılın ilk tasarım pazarı 28 Ocak’ta başlıyor

Akasya, 28 Ocak – 2 Şubat tarihleri arasında gerçekleştireceği yılın ilk Tasarım Pazarı ile misafirlerini özgün tasarımlarla buluşturmanın yanı sıra, onlara rahatlık ve sıcaklık hissini yaşatmaya hazırlanıyor. Birbirinden özel markaların stantlarının yer alacağı Akasya Tasarım Pazarı’nda 29 Ocak’ta Mis Bahçe ile gerçekleştirilecek Doğal Cilt Bakım Atölyesi atölyesi de katılımcıları bekliyor.

Akasya’da yılın ilk tasarım pazarı 28 Ocak’ta başlıyor

Birbirinden özgün marka ve tasarımların yer alacağı, yaratıcılık ve emeğin kendini göstereceği yılın ilk Tasarım Pazarı 28 Ocak – 2 Şubat tarihleri arasında Akasya’da misafirleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Takıdan seramiğe, şapkadan ev tekstiline kadar farklı konseptlerden marka ve geniş ürün seçeneğindeki özgün tasarımların yer alacağı Akasya Tasarım Pazarı kapsamında; Mie Official, Dare2wear, Artisan Candy, Hafkha, Jude Jewelery, bagscraft ve ladythings, kiiro girito, Lefinoch, Bellart Sanat Atölyesi, Mis Bahçe, Dice Coll ve Petsi markalarına ait stantlar ziyaret edilebilecek.

Mis Bahçe ile cilt bakımınız artık daha kolay

Tasarım Pazarı kapsamında 29 Ocak saat 14:00’de %100 doğal kaynaklı içerikleri ile bilinen, sentetik ve kimyasal içermeyen derkokozmetik markası Mis Bahçe ile Doğal Cilt Bakım Atölyesi yapılacak. Mis Bahçe’nin Kurucusu Serra Göney atölyede en pratik cilt bakım tüyoları verirken, katılımcılar kendi cilt bakımı kremlerini yapmayı deneyimleyecek.

28 Ocak – 2 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek Akasya Tasarım Pazarı, Akasya zemin katta 10.00-20.00 saatlerinde arasında tüm Akasya misafirlerinin katılımına açık olacak.