Agora’dan beğeni toplayan sergi

Agora Alışveriş Merkezi, 30 Haziran-6 Temmuz tarihleri arasında Sakarya Güzel Sanatlar Derneği’nin (SAGÜSAD) değerli üyelerine ait birbirinden renkli çalışmalarının bulunduğu ‘‘Sakarya ve Turizm’’ konulu fotoğraf sergisine ev sahipliği yaptı

Agora’dan beğeni toplayan sergi

Agora Alışveriş Merkezi, Sakarya’nın birbirinden güzel yerlerinin çekilmiş olan sanatsal fotoğraflarının yer aldığı “Sakarya ve Turizm Fotoğraf Sergisi”ni 30 Haziran - 6 Temmuz tarihleri arasında -1’inci kat etkinlik alanında ziyaretçileri ile buluşturdu. Sakarya Güzel Sanatlar Derneği (SAGÜSAD) Başkanı Ünal Dabak’ın açılış konuşması ile 30 Haziran Cuma günü saat 14:00’te gerçekleşen sergi açılışı; dernek üyelerinin de katılımı ile yoğun ilgi gördü. Sergi açılışında SAGÜSAD’ın eski başkanları olan Müjgan Zaman, Hıfzı Kavrayış ve Servet Sezgin de konuk oldu.

 

Ziyaretçiler tarafından ilgiyle karşılanan ve çok beğenilen fotoğraf sergisinde; Sakarya Köprüsü, Kent Meydanı, Adapazarı, Söğütlü, Yeni Mahalle, Karasu, Acelle Yaylası, Akyazı,  Sapanca Gölü, Geyve, Taraklı, Soğucak Yaylası, Sapanca, Acarlar Longozu, Karasu, Ali Fuat Paşa Köprüsü, Poyrazlar gibi Sakarya‘ nın turistik mekânlarda çekilmiş fotoğraf çalışmaları yer aldı.