Agora‘da bayram öncesi indirim çılgınlığı

Agora Alışveriş Merkezi ramazan ayı ve Ramazan Bayramı süresince ziyaretçilerinin bayram alışverişinde büyük indirim fırsatlarını değerlendirebilmeleri için gece 23.00‘e kadar hizmet verecek. Agora’da mağazalar sezon sonu ve sezon ürünlerinde yüzde 70'e varan indirimler sunuyor

Agora‘da bayram öncesi indirim çılgınlığı

Ramazan ayı boyunca mağazaların indirimleriyle yoğun ilgi gören AVM’de Ramazan Bayramı öncesi de indirim hareketliliği devam ediyor. Mağaza listesine Hartford gibi dünyaca ünlü yeni markaların da katılımıyla Agora, İzmirliler tarafından ilgi görmeye devam ediyor.

Agora ziyaretçileri Damat Tween yüzde 50+30, Hardfort yüzde 40, Mango yüzde 70, Yargıcı yüzde 70, Lacoste yüzde 50, Twist yüzde 70, LCW yüzde 50, Colins yüzde 70, Polo Garage yüzde 60, Derimod yüzde 70, Nine West yüzde 70, B&G Store yüzde 50, Joker yüzde 50, CK yüzde 50, Batik yüzde 70 gibi diğer mağazaları indirim fırsatlarından faydalanabilir, bayram sabahı ailesiyle havuz başında kahvaltı yapmanın keyfine varabilir.

Agora AVM Genel Müdürü Hasan Noyan, yaz aylarına denk gelen Ramazan Bayramı ve öncesindeki süreçte ziyaretçilerin yoğun ilgisinden memnun olduklarını belirtiyor. Noyan, İzmirlilere mağazalarının ferahlatan indirim fırsatını kaçırmamalarını salık veriyor.