Agora’da bayram eğlenceleri

Agora Alışveriş Merkezi, Ramazan Bayramı süresince eğlenceli aktiviteleriyle saat 23.00’e kadar ziyaretçilerini ağırlayacak

Agora’da bayram eğlenceleri

Yeşillikler içerisinde havuz başı keyfine eşlik eden sofralarıyla Kichennette, Kısmet Lokantası, Peximet, Spr Wine House, Schlotzky’s, Cafe Nero’da sevdiklerinizle birlikte bayramın keyfine varabilirsiniz. Tatlı ve kahve molası vermek isteyenler için ise bu bayramda da Starbucks, Kahve Dünyası, Mado, Özsüt, Reyhan Pastanesi buluşma noktası olacak.

Agora Alışveriş Merkezi’nde çocuklar için kurulacak olan yüz boyama evinde yüzlerine çizilen karakterlerle neşelenen minikler, sosis balonlarla eğlence merkezinde dilediğince vakit geçirebilecekler. Bu yıl Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine bayram alışverişleri esnasında 2.5 metrelik şişme dev palyaço eşlik ederken, maskot bando takımı değişik hayvan figürü kostümleriyle Agora’ya renk katacak.

Bayram süresince devam eden etkinliklerin bir diğeri ise saat 18.00’de başlayacak olan Kukla Kumpanya olacak. Kukla Kumpanya minikler kadar yetişkin ziyaretçilerinde ilgisini çekecek. Kumpanya için kurulacak olan özel sahnede gösteri karakterleri Kurbağa Kermit, vampir yarasalar, dansöz ve sihirbazın kumpanya müziği eşliğindeki gösterisi ziyaretçilere hoşça vakit geçirtecek.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Hasan Noyan, bayramda eğlenceli vakit geçirmek ve indirim fırsatlarından faydalanarak doyasıya alışveriş yapmak isteyen tüm İzmirlileri Agora’ya davet etti. Noyan, İzmirlilere Ramazan Bayramı’nı güzel geçirme temennisinde bulundu.