Adanalı öğrenciler tatili Optimum'da geçirdi

Yarıyıl tatili boyunca her gün farklı bir organizasyonun gerçekleştirildiği Adana Optimum’da objektiflere de renkli görüntüler yansıdı

Adanalı öğrenciler tatili Optimum'da geçirdi

Adana Optimum Outlet’te yarıyıl tatili etkinlikleri ile birlikte alışverişler eğlenceye dönüştü. ‘Korsan Jack Sparrov’ karakteri ile ‘Palyaço Zizi’, alışveriş merkezine giden Adanalılara keyifli anlar yaşattı. 7’den 70’e tüm Adanalıların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte çocuklar kadar yetişkinler de eğlendi.

Minik ziyaretçiler, Palyaço Zizi ve Korsan Jack Sparrow ile sandalye kapma yarışı ile eğlendirirken, ebeveynlere de evet-hayır oyunu ile çocukların mutluluğuna ortak oldu. Çeşitli oyunları ve esprileriyle miniklerin olduğu kadar ebeveynlerin de ilgi odağı olan animatörler, tempolu müzikler ve danslarla izleyenleri adeta coşturdu.

Çocuk ve yetişkinleri eğlendirirken, onlara çeşitli hediyeler kazandıran Palyaço Zizi, ”Çocukların okuldan önceki son hafta sonunu güzel bir şekilde değerlendirmelerini sağlamak istedik” dedi. Anne ve babalar da, yarıyıl tatili çerçevesinde Adana Optimum tarafından organize edilen söz konusu etkinlikler ile birlikte çocukların güzel vakit geçirdiği gibi onların eğlenirken öğrenmelerine de katkıda sunulduğu dile getirdi.