Adana Optimum’un kadınlara müjdesi var

Moda, stil, lezzet, eğlence, coşku ve heyecanın her rengini aynı çatı altında buluşturan Adana Optimum AVM, dünyanın en çok tercih edilen ayakkabı markaları Aldo ve Nine West’i de marka karmasına dâhil etti

Adana Optimum’un kadınlara müjdesi var

Her yaştan ve her kesimden ziyaretçisine, alışverişin yanı sıra konforlu mekânlarda güzel zaman geçirebilecekleri çok yönlü ve zengin bir ortam sunan Optimum AVM, her biri alanlarında öncü markaları Adanalılarla buluşturmaya devam ediyor.


Modayı kendi tarzı ile yorumlayanlara
Ayakkabı, çanta ve aksesuarda modayı kendi tarzı ile yorumlayanların adresi Aldo, AVM’nin zemin katında açıldı. Ayakkabıda son trendleri kent halkı ile buluşturan Aldo, hem kadın hem erkek için ayakkabı, çanta ve aksesuar gruplarında geniş bir ürün yelpazesine sahip. Aldo, spor ve günlük modellerden, şık ve trendleri yakından takip eden modellere kadar birçok farklı seçeneği bir arada sunuyor.


Modaya ilham veren, modanın ruhuna yön veren kadınların ayakkabı, çanta ve aksesuar tercihi Nine West de yine Optimum AVM’nin zemin katında yerini aldı. Pek çok ülkede birbirinden şık tasarımlarıyla stil sahibi kadınlara hitap eden Nine West, Adanalı kadınların da ilk tercihi olmayı hedefliyor.