Adana Optimum’dan kazandıran kampanya

Adana ve çevresinin sadece alışveriş değil yaşam merkezi olan Optimum Outlet Adana AVM’de 1 Ocak 2013 tarihinden itibaren ziyaretçilerle buluşturulan Club Kart ile her alışveriş hediyeye dönüşüyor

Adana Optimum’dan kazandıran kampanya

Ücretsiz bir üyelik sistemi olan bu kartın sahipleri, sadece yaptıkları alışverişleri değil, AVM'yi her ziyaretlerini puana dönüştürüyor. Alışveriş merkezini her ziyarette 100 puan ve her 1 TL'lik alışveriş için 5 puan kazanan kart sahipleri, biriktirdikleri puanlarla Optimum Club web sayfası, mobil uygulama ve alışveriş merkezindeki kiosklarda bulunan hediye katalogundan bu puanlarını değerlendirebiliyorlar.

Kart sahipleri ayrıca, AVM'deki her fırsattan haberdar ediliyorlar. AVM bünyesinde düzenlenen çekiliş ve kampanyaları kaçırmayan kart üyeleri, etkinliklere de öncelikli katılım hakkı kazanıyorlar. Kampanya, indirim ve fırsatlardan herkesten önce faydalanan kart üyelerinin doğum günü, evlilik yıldönümü gibi özel günlerini unutmuyorlar. Danışma biriminden kayıt yaptırarak bu karta ücretsiz sahip olunabiliyor.