Adana Optimum’da unutulmaz aşklar canlandı

“Sevgi’’ sözcüğünün anlam ve öneminin bir kez daha hatırlandığı “Sevgililer Günü” Adana Optimum Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde eğlenceli etkinliklerle kutlandı. Bu özel gün nedeniyle birçok markanın sunduğu ekstra indirimli alışveriş fırsatlarından yararlanmak için Adana Optimum’a gidenler unutulmaz aşkların canlı heykelleri tarafından karşılandı

Adana Optimum’da unutulmaz aşklar canlandı

“Heykeller Canlanıyor” etkinliği kapsamında, ölümsüz aşkların simgeleri olan Romeo ve Juliet, Leyla ve Mecnun’un yanı sıra Afrodit ile Eros da canlı heykel şovla ziyaretçilerin karşısına çıktı. Önce dakikalarca hareketsiz durarak izleyenleri şaşırtan canlı heykellerle hatıra fotoğrafı çektiren ziyaretçiler, eğlenceli dakikalar yaşadı.

Sevgililer Günü'ne özel piyano, saksafon ve gitar eşliğinde eşsiz bir konser veren Akademi Mizansen Gösteri Sanatları Merkezi’ne canlı heykeller de danslarıyla eşlik etti. Adana Optimum’un tüm katlarını şenlendiren Sevgililer Günü etkinlikleri, fotoğraf sergisiyle de adeta taçlandı.

Adana Optimum’un, tarihe geçmiş aşkları hatırlatan “Unutulmaz Aşklar” konulu fotoğraf sergisinde,  Prens William-Kate Middleton, Brad Pitt-Angelina Jolie, Evita Peron-Juan Peron, David Beckham-Victoria Beckham, Marilyn Monroe-Arthur Miller ve Ferhat-Şirin’in öykülerini özetleyen bilgiler de yer aldı.